o nas
jakośc
Oferujemy wysokiej, jakości armaturę przemysłową wykorzystywaną w przemyśle, energetyce, ciepłownictwie do regulacji i zabezpieczenia przepływu pary, czynników ciekłych, gazowych oraz innych zadań. W produkcji armatury przemysłowej wdrażamy nowe technologie, dzięki którym oferowane przez nas produkty są wysokiej, jakości w optymalnym stosunku ceny, do jakości.
Normy
Wyprodukowana armatura przemysłowa posiada odpowiednie normy, dzięki czemu jest trwała i funkcjonalna, a wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Do ofert przedstawionych kontrahentom, dołączamy dokumentacje techniczną, wraz z wymaganymi atestami.
Współprace
Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi armatury przemysłowej, z biegiem czasu poszerzając bazę dostawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować coraz to więcej asortymentu.
Oferta
W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele produktów armatury przemysłowej o szerokim zastosowaniu, dzięki czemu zapewniamy odpowiedni sprzęt niezbędny do zakończenia planowanej inwestycji. Naszą ofertę sukcesywnie poszerzamy o nowe produkty takie jak zawory grzybkowe, zawory kulowe do cieczy, elektrozawory. Oprócz tych produktów posiadamy: przepustnice, zasuwy, zawory regulacyjne, zastawki, siłowniki elektryczne i pneumatyczne oraz inne produkty.